І знову - чемпіони!

 

   І знову - чемпіони!

   Вихованці Школи спортивних танців "DSF" 25-26 листопада цього року здобули перемогу відразу у двох найпрестижніших в Україні міжнародних змаганнях: «Kiev open» і «Ukrainian open».

   

   Пара юних танцюристів - Сергійко та Мірра підкорили серця усієї міжнародної суддівської колегії із США, Англії, Німеччини, Італії та інших країн. Спортивними танцями ці діти займаються лише три роки, але і в дев'ятирічному віці вже демонструють відмінні результати в цьому прекрасному виді спорту.

   

   Головний тренер школи танців "DSF" Дмитро Ареп'єв зазначив, що обидва і Сергійко і Мірра відмінно опановують техничні навички і особливості танцювальних рухів та від природи надзвичайно музикальні.

   

   Щиро поздоровляємо танцюристів і їх педагогів - головного тренера Дмитра Ареп'єва і провідного тренера Чубенко Наталю з черговою перемогою.
 

 

 

 

   Оскількі Сергійко та Мирра стали найкращою парою України у віковій категорії до 10 років, вони будуть представляти Україну на чемпіонаті світу, що відбудеться в грудні у Франції (м.Париж) , а також візьмуть участь в міжнародному змаганнях «Blackpool dance festival» (Велика Британія).
 

   Доречі нагадуємо, що у 2016 році вихованці Школи спортивних танців "DSF", м.Вишгород, стали чемпіонами Украини і чемпіонами згаданого «Blackpool dance festival» (Велика Британия).
 

   Приємно відзначити, що перемоги вихованців Школи спортивних танців "DSF" на міжнародному рівні вже стали звичайною нормою і кредом цієї школи.

   На численні прохання вышгородців у Школі спортивних танців "DSF" відкрито додатковий набір учнів.

   Записатися і дізнатися про наявні стилі танців можна на сайті www.dsf.kiev.ua

   Адреса: м.Вішгород, пр-т. Шевченка, 2 Д. Тел: (098) 629 05 04

 

   

 

 

   Не зволікайте - залишилось лише 10 місць.
   

   Танцюйте, будьте щастливі та здорові!

 

 

 

Please reload

Популярные посты

Интернет и дети - осторожно! Как воспитать в ребенке лидера. Рекомендации эксперта

November 18, 2015

1/1
Please reload

Недавние посты
Please reload

Поиск по тегам